BARBARA - kosmetolog, specjalista zdrowia publicznego

      Kosmetyką i kosmetologią zajmuję się od 1985 r. W gabinecie wykonuję przede wszystkim zabiegi pielęgnacji twarzy, makijaż, zabiegi fotoodmładzania, depilację laserową i pozostałe zabiegi kosmetologiczne.  Stale pogłębiam swoją wiedzę fachową uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach dotyczących szeroko pojętej kosmetyki oraz dermatologii w kraju i za granicą. Uczestniczyłam w szkoleniach i seminariach prowadzonych przez światowe autorytety medycyny estetycznej: dr Romulo Mene, dr Gabriel Serrano Sanmiguel, dr Phillipe Deprez.  

Ukończyłam między innymi:

- Kurs Dermatologii Kosmetycznej -prowadząca dr Magdalena Ciupińska,

- Diagnostyka i usuwanie zmian naczyniowych - prowadząca dr  Magdalena Ciupińska,

- Kurs Drenażu Limfatycznego - prowadząca Barbara Jaroszewska,

 

Zobacz jak szkolimy się dla Ciebie

Małgorzata

      Moją pasją jest wizaż. Zajmuję się wykonywaniem makijażu, tipsów, i innych zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp. Moją specjalnością jest przedłużanie rzęs, szybką i efektowną metodą BLINK+GO. Polecam również wykonywany przeze mnie zabieg opalania natryskowego SUN-FX. Wykonuję również wszystkie  zabiegi kosmetyczne.

Aneta

      Mój flagowy zabieg to Permanent Contur - masaż gorącymi ziołowymi stemplami. Wykonuję lifting rzęs metodą LVL oraz zabiegi pielęgnacyjne i upiększające na dłonie i stopy. Prócz zabiegów w których się specjalizuję, wykonuję także wszystkie pozostałe zabiegi kosmetyczne.

Kontakt:

ul. Opolska 2, 37-500 Jarosław

Tel: 16 621 72 15, 16 621 71 53

Znajdź nas: