Stylizacja

STRZYŻENIE,  MODELOWANI, FRYZURY

W naszym salonie wykonujemy strzyżenie i modelowania zgodnie z najnowszymi trendami. Każda usługa poprzedzona jest konsultacją w celu określenia wymagań klientki i dopasowania uczesania i koloryzacji do typu urody.

Dla Panien Młodych oferujemy piękne koki i fantazyjne fryzury                   . Fryzura może być wzbogacona o oferowane przez nas stylowe ozdoby do włosów.

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

 

   Możemy wykonać włosy kręcone, proste, a nawet falowane. W różnych, nawet bardzo ekstrawaganckich kolorach i odcieniach. Idealnie zdobią na przyjęciach, balach, imprezach, koncertach i na co dzień.

Włosy przedłużamy metodą Hair Talk Extensions.

Hair Talk Extensions to pasemka, które można delikatnie przymocować za pomocą unikalnej taśmy i równie łatwo i bezinwazyjnie ściągnąć używając specjalnego, nieszkodliwego dla włosów płynu. Ponadto, natychmiast po przymocowaniu nowej taśmy, włosy można założyć ponownie i cieszyć się nimi przez kolejne długie tygodnie. Pasemka Hair Talk Extensions są tak proste w użyciu, że wystarczy niecała godzina na przemianę Twoich krótkich, cienkich włosów w piękną i gęstą fryzurę z wymarzonymi długimi włosami.

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Galeria koków i upięć

Galeria koków i upięć

 

Kontakt:

ul. Opolska 2, 37-500 Jarosław

Tel: 16 621 72 15, 16 621 71 53

Znajdź nas: